מה תגלו בסיור רגלי ברומא?

אם וודאי מכירים ואפילו נוצרים את הרגע שהאוטובוס עובר דרך אתר ארכיאולוגי המצוי בסילבוס הטיול המאורגן ומאפשר לכם לראות את הדברים מרחוק ובכל זאת, אם חשקה נפשכם לראות את הדברים מקרוב מה תעשו בנידון ומה היעד הבא שלכם?

זה לא משנה אם אתם מתכננים סיור בותיקן או סיור בקוליסאום בעברית, כל מה שאתם צריכים זה מאמר אחד שיסדר לכם את המחשבה ויעזור לכם בסופו של דבר לבחור את המסלול המדהים שבו לא תפספסו שום חלק מהטיול המושלם הזה. 

מתכננים טיול מאורגן לרומא? אולי הפעם כדאי לכם להכיר את הדברים בצורה מדוקדקת יותר, הפעם ברגל! 

סיור רגלי ברומא כמה זמן ואיך זה מתבצע? 

כל הסיורים לרבות סיור רגלי ברומא לקבוצה קטנה או גדולה תחשוף בפניכם מה שלא הכרתם בזמן שרק פסחתם על אתר תיירות כזה או אחר. אין ספק, כאשר מבצעים סיור רגלי באמצעות מדריך ישראלי שדובר כמה שפות מגלים כי סביר להניח בטיול הקודם פסחתם על לא מעט נקודות שעכשיו, בזה הרגע יש לכם את האפשרות להכירן כפי שלא הכרתם מעולם. 

במסגרת סיור רגלי ברומא, סיור בוותיקן יהיה הדבר המושלם ביותר שתעניקו לעצמכם. הוותיקן מלבד היותו המרכז של הנצרות הקתולית הוא בהחלט מאפשר לאגור את אחד הזיכרונות האומנותיים הגדולים שאי פעם תגלו ותנצרו אליכם. 

במסגרת טיול זה תוכלו למצות את כל השטח ושלא בדומה להסעה או כלי תחבורה אחר, הסיור הרגלי יפגיש אתכם “פנים מול פנים” עם מיטב הציורים, הפיסולים השווים והאדריכלות שלא תתקלו בה בטח שלא בחיי היום יום הישראליים שלכם. 

המוזיאון רב התחומי המאכלס בתוכו יופי שאפשר לראות רק בסיור הרגלי ובאמצעות פסיעות הרגליים לחוש את החסד המופלא הבא לידי ביטוי בקירות אומנותיים, מפות עתיקות, ציורים של גדולי האמנים כמו דה וינצ’י, רפאלו וכן פסלי שיש שאי אפשר לפספס. 

סיור רגלי לקוליסאום בעברית 

לצד הוותיקן, אחד הסיורים המחייבים אתכם בהגיעכם לרומא זה סיור רגלי מושלם לקוליסאום ואותו פוקדים בכל שנה כ6 מיליון מבקרים. כאמור, האצטדיון הנרחב והמפורסם הזה הוא הדגם שחשוב להכיר מקרוב ואין כמו לעשות אותו בצעידה רגלית. עם הפורום הרומאי וכמו כן גם גבעת פלטין אפשר ואפילו רצוי להכיר בחתך מרתק והמצמרר ביותר שאסור לפספס. 

אז מה יעניק לכם סיור מודרך בעברית במקום? הכרות השם שנגזר משם משפחתו של קיסר ומזכיר את הפסל היווני קולוסוס. כמו כן תכירו את גלגוליו של המבנה ואפילו תשמעו סיפורים על אודות מה שקרה לאחר רעידת האדמה בשנת 847 לספירה. 

בסיכומו של דבר, יש דברים שאי אפשר לחוש אותם מרחוק ובדיוק לשם כך כל מה שיידרש מכם זה סיור רגלי אחד ברומא שיעשה את ההבדל.