חופשה ברומא

רומא מלאת אפשרויות ומקומות שאי אפשר לפספס, מעבר לאירועים ההיסטוריים, היא רומנטית, מרגשת ומאפשרת לכם המטיילים להשיג את כל היעדים ואת כל האפשרויות גם אם תחליטו בסופו של דבר לצרף את הילדים. 

רוצים להכיר את רומא מקרוב כפי שלא הכרתם? מעבר לאותו סיור בותיקן בעברית, הנה לפניכם כל היתרונות שיהפכו כל טיול ברומא לבלתי נשכח. 

טיול ברומא עם ילדים – יש דבר כזה 

כפי שהבנתם, יש לא מעט אטרקציות במסגרת טיול ברומא אבל אם תרצו לשלב בטיול גם את הילדים חשוב לומר כי החום שם לא יקל על הקטנים שביניהם. אז למי זה כן יכול להתאים? אם יש לכם ילדים בני שבע ומעלה הם בהחלט ישרדו את החום ואפילו ימצאו עניין בהיסטוריה המדהימה של המקום. 

אז מבין אין ספור אפשרויות טיול ברומא יאפשר לכם ביקור בכיכר ונציה, כיכר ספרד או אפילו קולוסיאום. את הטיול תתחילו בכיכר ונציה ושם תמשיכו אל כיכר הקמפידוליו המוכרת גם מציוריו של מיכאלאנג’לו. בהמשך תגיעו אל הקולוסיאום ותחוו את מה שקרה שם באמת, מקום שנראה מדהים ויפה לכאורה ומספר סיפורים של קרבות שנערכו בין בני אדם וחיות. 

בסמוך למקום הנ”ל תוכלו להגיע ולבקר בשער קונסטנטינוס הגדול והאימתני ומשם, תצאו אל כנסיית סן פייטרו אין וינקולי ובתוכה תפגשו שוב את אחד מיצירותיו של מיכאלאנג’לו כאמור פסל משה. 

על ככרות ועל אחר הצוהריים באיטליה 

הדבר המומלץ ביותר במסגרת טיול ברומא הוא לבלות את אחר הצוהריים בכיכרות המדהימים של רומא. אז מבין כל הכיכרות נדבר על כיכר נבונה, כיכר שצורתה אובלית והיא השריד האחרון שנותר מתקופת ההיפודרום. במרכז הכיכר מזרקות מדהימות עם ארבעה נהרות ( ריו דלה פלטה, גנגס, דנובה ונילוס) כאשר האובליסק שניצב באמצע הכיכר המקור שלו מצרי. אובליסק זה מסמל אור, אלוקות ובעיקר ניצחון של הכנסייה על הפגניות. 

האם הילדים אוהבים ורוצים גלידה באמצע הסיור המושלם? הנה לפניכם הרעיון המדהים ביותר לעשות אתנחתא ולנצל את הגלידריות הטובות ביותר שנמצאות בדיוק בנקודה זו. 

מזרקת טרווי היא הכיוון הבא שלכם, מזרקה זו נחשבת יפה במיוחד והיא גם קרויה מזרקת המשאלות כך שמי שעומד עם גבו אליה ומשליך מטבע מגשים את כל משאלותיו. מזרקה זו תוכננה בשנת 1762 ומעבירה מסרים הקשורים באל נפטון והים. 

הישיר ממזרקה זו, אפשר לעבור אל כיכר ספרד המדהימה, שם גם תוכלו לעצור ולאכול באחד מרשתות מקדונלד’ס במקום. כיכר זו מדהימה והיא מציגה לכם את מזרקת הספינה, מזרקה שהילדים שביניכם עוסקים בעיקר בספירת ריבוי של 136 המדרגות. 

לאחר מכן ,בסיומה של הכיכר, אפשר להמשיך ולהגיע אל הכנסייה שנמצאת בראש גרם המדרגות נמצאת בבניין ששימש בעברו בין היתר כשגרירות ספרד.