שופינג ברומא

קניות ברומא

זה לא סוד, שפעמים רבות, אחד הדברים שמושכים אותנו ביותר בנופש הוא השופינג.

גם אם אתם רוצים לעשות סיור בותיקן במהלך החופשה, וגם אם אתם נרשמתם לסיור מודרך ברומא, תמיד אפשר למצוא זמן לקצת (הרבה) קניות.

המגוון הרחב שקיים מעבר לים, בנוסף לחוויה הייחודית ולאווירה השונה מהארץ, גורמים לחוויית השופינג בחו”ל להיות כל כך מושכת ומהנה.
איטליה נחשבת לבירת אופנה, ורומא בירתה הינה מעצמת שופינג.

אז אם אתם נוסעים לאיטליה, ומעוניינים לשמוע על המקומות הכי שווים לשופינג שיש לרומא להציע, אתם קוראים את הכתבה הנכונה.
ריכזנו עבורכם מספר מוקדי קניות ברומא, שיאפשרו לכם לעשות שופינג ברומא בצורה הכי כיפית שאפשר.

המלצה מספר 1: ויה דל קורסו

שדרת השופינג המוכרת ביותר של העיר, המשמשת תיירים רבים אך גם אנשים מקומיים.

ברחוב תוכלו למצוא בעיקר מותגים בינלאומיים, שייתכן שאת חלקם אתם מכירים גם מהארץ. עם זאת, ההבדל בגודל, במבחר, ובחוויה הכללית, הוא עצום.

לדוגמה, ברחוב ניתן למצוא סניף ייחודי של רשת האופנה העולמית זארה, שאמנם תוכלו למצוא אותה גם בקניון הקרוב לביתכם, אך כאן היא ממוקמת בתוך מבנה של ארמון, ומספקת קומות רבות של חוויית שופינג ומבחר עצום של בגדים ואביזרים. 

המלצה מספר 2: קסטל רומנו

אם אתם לא מעוניינים להוציא סכומים גדולים מדי על השופינג שלכם, ולשלם מחירים מלאים על הדגמים שנמצאים בחנויות הרגילות, ייתכן שקסטל רומנו הוא המקום המתאים בשבילכם.

מדובר במתחם ענק של אאוטלטים ברומא, המציע מעל 200 חנויות שונות, ביניהן חנויות מקומיות לצד מותגי אופנה בינלאומיים, כולם במחירים של חנויות עודפים.

מרכז הקניות הזה יאפשר לכם ליהנות מחוויה מדהימה של קניות ברומא, בלי לרוקן את הכיס.

המקום גם מציע מגוון דוכני אוכל, בתי קפה, מסעדות, וסניפים של רשתות המזון המוכרות, כך שתוכלו ליהנות מהפסקה טובה במהלך מסע הקניות.

עם זאת, חשוב לציין כי המתחם ממוקם באזור רחוק ממרכז העיר, ויש להתחשב בכך שההגעה אלינו אינה פשוטה ודורשת נסיעה יחסית ארוכה.

המלצה מספר 3: טרסטברה

ידוע שניתן למצוא מספר גדול של שדרות אופנה המלאות במגוון חנויות בגדים ברומא.

ניתן למצוא בהן את כל המותגים המוכרים, לצד חנויות יוקרה נוספות, והן ממוקמות לרוב לאורכו של רחוב ארוך והומה, המלא בחנויות.

אם חשקה נפשכם בסוג אחר של קניות ברומא, מומלץ להגיע דווקא לטרסברה.

טרסברה הינו מתחם רחק הפרוש על פני מספר רחובות קטנים וסמטאות, המשובצות בחנויות בוטיק ייחודיות.

כאן אמנם לא תוכלו למצוא סניפי ענק של חנויות מוכרות, אך תקבלו חוויה כוללת הרבה יותר ייחודית, תוך טיול בסמטאות יפות.

לסיכום, הכרנו שלושה אזורי שופינג ברומא, אשר כל אחד מהם עונה על צורך אחר וסגנון אחר של טיול.

אז גם אם אתם מחפשים אווירה ייחודית ובוטיקית, וגם אם אתם רוצים דווקא את אווירת השופינג הקלאסית והמוכרת, ואפילו אם אתם רוצים לעשות קניות בלי לרוקן את הכיס – תוכלו למצוא ברומא מרכזי קניות שמושלמים עבורכם.

אם הקניות הן החלק העיקרי של החופשה שלכם, מומלץ שהלינה שלכם תהיה בקרבת מקום, כדי שיהיה לכם יותר זמן לקניות, לכן הכנו עבורכם רשימה של המלונות המומלצים ברומא.