טעימה קטנה מרומא

מה חשוב שתדעו על סיורים קבוצתיים ברומא?

סיור קבוצתי ברומא מביא בפניכם מסלול טיולי שנקבע מראש וכך גם מועדים קבועים עבור כל מי שמחפש טיול שכיף להצטרף אליו ובעיקר להעביר אותו יחד. 

אז אם אתם בני משפחה, חברים או קרובים ומחפשים טיול פרטי וגמיש בהתאם לשעה והמסלול המתאימים הנה כמה דברים שחשוב שתדעו כמה רגעים לפני שאתם פוגשים את רומא “פנים אל פנים. 

כל טיול והעונה שלו – מתי כדאי לבקר ברומא? 

בין שזה סיור קבוצתי ברומא או טיול פרטי העונה המועדפת להגיע לשם היא בין חודש אפריל למאי. בדומה לאקלים הים תיכוני אופציה לבילוי בתקופת החגים בחודשי ספטמבר אוקטובר גם הם יהוו אפשרות לנסיעה. 

עם זאת, חשוב לציין כי חודשי הקיץ הם היקרים ביותר במדינות כאלה ואחרות ואילו באיטליה ורומא כאשר הלחות גבוהה יותר יש מעט תיירים וכך גם המחירים ותנאי המחייה זולים בהתאם. 

מעדיפים דווקא את תקופת החורף לטיולים וסיורים ברומא? בחודשים כמו ינואר, פברואר יהיה קר יותר אבל תנאי מזג האוויר עדיין ישארו נוחים וטובים יחסית. 

כמה עולה לסייר ברומא ומה זה כולל ולמי זה מתאים? 

מחירי סיור קבוצתי ברומא משתנים אבל בדרך כלל עלותם מגיעה עד ארבעים אירו לכל משתתף. עם זאת חשוב לציין כי עלות הסיורים אינה כוללת את כרטיס הכניסה לאתר, אינה כוללת אמצעי תחבורה לרבות שימוש במערכות שמע אם תהיינה כאלו. 

כמו כן הן סיורים פרטיים והן קבוצתיים יתאימו גם למבוגרים בחבורה ובו זמנית גם לילדים שבחבורה, הכל בתיאום והבנת התחומים שמעניינים את המטיילים. 

כמו כן, אם יש אנשים בעלי קשיי נגישות חשוב מאוד לציין את הדברים מראש – זאת כדי שיהיה אפשר להתאים סיור קבוצתי ברומא בהתאם ליכולות והנוחות המרבית. 

אוהבים לשלב אוכל וטיולים? אולי כדאי במסגרת זו לא לוותר על סיור קולינרי ברומא 

רומא ידועה אנינת טעם ולכן, בכל פעם שמזכירים את שמה או את המילון האיטלקי עולה עניין הפיצה והאוכל כחלק בלתי נפרד ובדיוק משום כך נוצר גם הסיור הקולינרי. 

סיור קבוצתי ברומא לחובבי הקולינריה יציע סיור של שלוש שעות שבו כל משתתף יכול לשלם על טעימות בזמן הסיור. כמו כן חשוב לציין כי יש סיורים קולינריים ברומא שאינם כשרים וחלקם עלולים להכיל מרכיבים כמו גלוטן, בוטנים ולכן גם לזה יש להיערך מראש. 

כמו כן, כחלק סיור קולינרי תינתן גם אפשרות של השתתפות בסדנה בה השתתפו כל המסיירים וילמדו כיצד להכין פיצה מהרכיבים המועדפים עליהם. 

רומא – אילו אטרקציות שאסור לכם להפסיד

האטרקציות שאסור לכם לפספס במסגרת סיור קבוצתי ברומא הם פיאצה נבונה (הכיכר היפה), 130 המדרגות הספרדיות מתקופת המאה הראשונה, מזרקת המשאלות (מזרקת טרווי) וכמובן שאי אפשר לפסוח על הוותיקן לרבות הקולוסיאום.