השכרת רכב ברומא

השכרת רכב ברומא

ההמלצה הכי טובה שתקבלו מכל מי שביקר ברומא וטייל באתרים המרכזיים שהעיר מציעה, תהיה, לא להתנייד בעיר ברכב פרטי. העיר עמוסה, פקוקה, יש בה אזורים אסורים לכניסת רכבים, אין חנייה וכשמוצאים חנייה היא יקרה מאוד. לזה תוסיפו את המנטליות הנהיגה של הנהג האיטלקי וזה מתכון להגיע לכל יעד באיחור ומתוסכלים.

ובכל זאת, אם חשקה נפשכם לטייל עם רכב פרטי, ברומא עצמה או לבקר בערים אחרות באיטליה (אגב ,יש כאלו וחלקן ממש שוות ביקור), רומא מציעה מגוון רחב של אפשרויות השכרת רכב.

2 שיטות שולטות בתחום השכרת רכבים

בעידן של ימינו (2023) ובשנים האחרונות, תחום השכרת הרכב בעולם, מחולק לשתי שיטות השולטות כמעט לחלוטין בכל נתח השוק.

גישה חברות ההשכרה

הגישה העיקרית שהייתה קיימת עוד לפני עידן האינטרנט, המבוססת על השכרה ישירה מחברת השכרה. יש חברות השכרה בינלאומיות כמו, הרץ, באדג’ט, יורופקאר ואחרות. לצידן, יש חברות השכרה מקומיות הנמצאות בכל מדינה ועיר.
המעוניינים להשכיר רכב בשיטה זו נכנסים למשרדי החברה או כיום, דרך האתר שלהן ומבצעים הזמנה בהתאם לתאריך, מקום, סוג הרכב הנדרש להם.

גישה חברות התיווך

כיום, גישה זו תופסת נפח משמעותי מהשוק, היא כוללת חברות המציעות שירות דיגיטלי באינטרנט של השוואת מחירי השכרת רכב בין חברות ההשכרה השונות (בינלאומיות ומקומיות) ובהמשך לאחר הבחירה,מבצעים הזמנה באתר שלהן והן דואגות לשריין לכם את ההזמנה בחברתה ההשכרה.

השכרת רכב ברומא השוואת מחירים

טיפ ראשון!

בעונות התיירות מומלץ להזמין את הרכב פרק זמן מקדים מראש, מה שנקרא לשריין לעצמכם רכב. בתקופות אלו הדרישה גבוהה ולעיתים אין רכבים בנמצא והמחירים גבוהים במיוחד. לקראת טיול ברומא, עליכם להיכנס למנוע חיפוש ולהקליד את המילים “השכרת רכב”, אפשר להוסיף גם את המילים “השוואת מחירים” ובתוצאות החיפוש יופיעו מספר חברות המציעות מנוע השוואת מחירים. מומלץ לבצע חיפוש בשתי חברות השוואת מחירים לפחות.

טיפ שני!

השוואת המחירים מפרטת לכם איזו חברה מספקת את ההשכרה בפועל. מומלץ להיכנס לאתר של החברה עצמה ולבדוק מה המחיר שניתן לקבל ישירות ממנה.

השכרת רכב ברומא מחירים

קשה להציג מראש מחירים של השכרת רכבים, מכיוון שהמחיר לא רק מושפע מתקופת הביקור ועונות התיירות אלא גם מנתוני ההשכרה.
הנתונים המשפיעים הם: סוג הרכב (ידני או אוטומט), גודל הרכב, תשלום עבור מתקן מעבר בכבישי אגרה, מספר נהגים ואולי הנתון המשפיע ביותר (ויש יאמרו אף החשוב ביותר), שלעיתים משנה בצורה דרסטית את המחיר, הוא סוג והיקף הביטוח.
ביטוח לרכב שכור הוא החלטה שחשוב לעשות בצורה מושכלת.
מצד אחד הוא מוצר חיוני והכרחי (כי אין לדעת מה יקרה ואף אחד לא רוצה להסתבך עם תיקונים, טיפולים, פיצוי ומוסכים ועוד בשפה שאתם לא מכירים), מצד שני, הביטוח כולל הגדרות ותנאים רבים ביחס להיקף הכיסוי ואחריות.
בחברות רבות מציעים לשוכרים לבחור מכמה היקפי ביטוח, כיסוי מלא, השתתפות עצמית חלקית/מלאה, נזקים שאינם נכללים בביטוח ועוד.
מומלץ לקרוא היטב את ההגדרות ואת הכיסוי ולבחור כמובן במה שמתאים לכם.

השכרת רכב ברומא המלצות

קשה להמליץ על חברת השכרת רכב מסויימת ברומא מכיוון שיש עשרות חווית השכירות משתנה בין אדם לאדם. אם זאת, מומלץ לחפש המלצות וחוות דעת באתרים המתמחים בזה (לדוגמא גוגל מפות), כמו כן, אתרי השוואת המחירים מציגות גם חוות דעת של לקוחות קודמים.

סיורים מודרכים ברומא

ההמלצה שלנו – הימנעו מסיור ברכב, השתמשו בסיורים מודרכים ברומא – זהו האמצעי הנוח והיעיל ביותר לחוות את העיר ואת האתרים שלה בלי לדאוג לרכב, פקק או חנייה.
סיור מודרך מפנה אתכם להסתכל, להקשיב ולתת להיסטוריה להשמיע את קולה ולהראות את פנייה.