3 מקומות שאתם חייבים לראות ברומא

רומא בירת איטליה היא עיר מרתקת ומהממת ביופיה, המציעה מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות מעשירות. בעיר תוכלו להנות מההיסטוריה הרומית המסקרנת, החל מחורבות עתיקות ועד גלריות מרשימות. אך יש שלושה מקומות שאתם לא יכולים לפספס בעיר. המשיכו לקרוא על 3 המקומות החשובים והמרתקים ביותר בעיר רומא.

מוזיאוני הוותיקן

אי אפשר שלא להיות ברומא, בלי לראות את מוזיאוני הוותיקן בעיר. במוזיאונים שמורים אוספים מרהיבים של לא פחות מ70,000 פריטים, המכילים פסלים קלאסיים משמעותיים, אמנות רנסנס וחפצי אמנות עתיקים. הפריטים נאספו לאורך מאות שנים על ידי האפיפיורים השונים, וביניהם תוכלו למצוא את ציורי הקיר המפורסמים של מיכלאנג’לו בתוך הקפלה הסיסטינית. תוכלו לדלג על התורים הארוכים באמצעות הזמנה מראש של סיורים ברומא.

טירת סנטאנג’לו

אל הטירה המפורסמת שנבנתה על ידי הקיסר אדריאנוס במאה השנייה, מומלץ להגיע בשעת השקיעה ולהנות מהנוף העוצמתי והמרגש. את הטירה תזהו בקלות על גדות נהר הטיבר המפורסם. הטירה שימשה במאה השישית מקום מפלט מאובטח למספר אפיפיורים שונים במשך מאות שנים בזמנים של סכסוכים, ויש בה אפילו מנהרה סודית המחברת את הטירה שירות לוותיקן.

קרקוס מקסימוס

האצטדיון המרהיב והעצום הזה הכיל פעם לא פחות מרבע מיליון צופים נרגשים, והיה אחד המרחבים הציבוריים החשובים ביותר ברומא. הוא ממוקם בעמק שבין גבעת פלטין לגבעת אבנטינו, והוא מעניק לכם תצפית פנורמית לכל העיר. מדובר באיצטדיון הראשון שהוקם בעיר, וכל השאר נבנו בעקבותיו. באצטדיון נהנו הצופים ממרוצי מרכבות במאה השישית. בנוסף למירוצים הקרקס אירח גם קרבות גלדיאטורים קלאסיים מול הקהל המתפעל. 

סיורים ברומא עם טיאמו רומא

זהו רק חלק קטן מהאטרקציות שיש לעיר להציע לתיירים. העיר המסקרנת הזאת מפתיעה כל פעם מחדש גם אותנו, מדריכים הסיורים בעיר. אנחנו נהנים לזהות את ההתרגשות של התיירים למראות המרהיבים, לנופים עוצרי הנשימה, ולאווירה הייחודית שיש לעיר להציע.

הסיורים של טיאמו רומא כוללים את המקומות האלה ומקומות רבים נוספים, והם מעניקים לכם הזדמנות להנות מהיסטוריה רומית במיטבה, תוך תכנון לוחות זמנים על פי זמני העומס, מעברי תורים חלקים והתניידות נגישה בעיר. חשוב לנו לציין כי אנחנו מבינים את הרוח של הקבוצה איתה אנחנו מטיילים, ואנחנו מתאימים את רוח הטיול אליה. סיורים ברומא אמורים להיות נינוחים, שלווים ומעצימים.

.גם אם אתם מגיעים לימים בודדים, אתם יכולים להנות מהאטרקציות שיש לעיר להציע, אך חשוב להתייעץ עם המומחים ולנהל את הלוז כיוון שרומא מזמנת אליה מיליוני תיירים מכל רחבי העולם, והמקומות האלה תמיד עמוסים. עם סיורים מאורגנים לא תצטרכו לחשוש מזה, ופשוט להנות מהטיול.