סיור בוותיקן

כל מה שרציתם לדעת על סיור בותיקן עם הילדים

אנחנו נתקלים בהרבה הורים שבאים עם השאלה הם מומלץ לעשות סיור בותיקן עם הילדים. התשובה לכך היא מובנת מאליה – כמובן שכן! איפה עוד אפשר לראות אלים מצריים קדומים, פסלים יוונים מרהיבים ביופיים? כרכרות אפיפיורים ומוזיאונים היסטוריים מרשימים? 

הותיקן הוא מקום ייחודי ומעניין גם עבור הילדים שלכם. זוהי דרך מצוינת לחוות היסטוריה וללמוד דרך המקומות היפים האלה על תקופות שונות בעברנו. כדי לבקר ובאמת להנות מיצירות המופת של הותיקן, יש צורך בסיור מאורגן. אבל לא סתם סיור, במיוחד כאשר הילדים שלכם והמתבגרים נגררים אחרים, אתם זקוקים למדריך מצוין ודינמי למסלול מתוכנן היטב.

סיור בותיקן עם מדריך מתאים למשפחות

מוזיאוני הותיקן ממוקמים במקום אחד שבו מדריך נהדר הוא חובה! בסיור הותיקן הפרטי שלכם עם הילדים שלכם, דניאל המדריך של טיאמו רומא יכול לתת לכם יותר תשומת לב, ולקחת אתכם לחלקים חשובים במוזיאונים שלרוב אינם כלולים בסיורים הרגילים. אנחנו בטיאמו רומא מאוד גמישים, ואנחנו הולכים בקצב שלכם, אז זו חוויה מושלמת למשפחות

למה סיורי טיאמו רומא מתאימים לילדים שלכם?

בסיורי הוותיקן שלנו המותאמים למשפחות עם ילדים אנחנו מערבים אותם, והופכים את הסיור לאטרקטיבי יותר וגורמים לכולם להיות חלק ולהשתתף, מה שהופך את החוויה מהנה יותר. אנחנו מתאימים את הסיורים שלנו לצרכים האישיים שלכם, והופכים את הטיול לבילוי לילדים ומבוגרים כאחד. 

בזכות הגישה הזאת שאימצנו, 20,000 יצירות האומנות המוצגות במוזיאוני הותיקן נגישות יותר לכל הגילאים, הציורים והפסלים העתיקים הגיוניים הרבה יותר, והביקור הופך לחוויה ייחודית לכל המשפחה.

מתי מומלץ לעשות סיור בותיקן עם הילדים?

הותיקן הינו בין המקומות המתויירים ביותר בעולם, ולכן הוא לרוב עמוס באנשים. ההמלצה שלנו למשפחות עם ילדים לבצע סיורים בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות. ייתכן והסיורים יהיו מעט יקרים יותר בשעות אלה, אך זה שווה כל שקל, זאת מהסיבה שבאמת יתאפשר לכם לעסוק באמנות, ולילדים יש מספקים מקום להסתובב ולהסתכל על הדברים שמושכים להם את העין.

הסיור המומלץ ביותר למשפחות

תלוי במה אתם והילדים שלכם אוהבים, ההמלצה שלנו היא סיור של שלוש שעות בותיקן. במהלך הסיור המדריך שלנו יעשה שימוש בעזרים חזותיים רבים, כדי לבדר את ילדים תוך כדי שהוא מלמד אותם אודות האומנות ומיתולוגיה עתיקה. את הסיור תתחילו מהגלריות, תיכנסו לקפלה הסיסטינית הנודעת בעולם, תהנו מכניסה מרהיבה לרחוב סנט, ובזיליקת פיטר.

כמובן שתוכלו להכין מראש עם דניאל את הסיור, ולשתף בתכנון את כל בני המשפחה. זאת מכיוון שתחושת הבחירה תביא את ילדכם להתרגשות, כיוון ששוחתם לפני הסיור על האתרים שאתם הולכים לראות, והם בטוח לא יתאכזבו מהמקומות המרשימים האלה.

לפרטים נוספים ותיאום סיור בותיקן לכל המשפחה צרו קשר עכשיו עם המומחים של טיאמו רומא, שתפו אותנו בכל הפרטים ואנחנו כבר נדאג להתאים לכם את הסיור המושלם עבורכם.